Wszystko zaczęło się blisko 10 lat temu.

Naszą wiedzę opieramy na bazie 10 lat doświadczeń w branży gastronomicznej i cateringowej. Na rynku gastronomicznym jesteśmy obecni od 2012 roku. Cały czas rozwijając nasze produkty oraz formę sprzedaży. W 2020 roku powstała marka Kameleon Catering, w której skupieni jesteśmy na dostarczeniu produktu doskonałego. Kameleon to przede wszystkim ludzie, nasz zgrany zespół kucharzy, dietetyków, dostawców, każdego dnia pracuje żebyście Wy, nasi klienci, mogli zdrowo i smacznie zjeść.

Podczas wyboru cateringu dietetycznego warto zastanowić się nad sposobem w jaki przygotowane są posiłki, skąd czerpane są składni, sposobem transportu czy podejściem do ekologii.

Kameleon dieta pudełkowa

100%

świeżych składników

10

rodzajów diet

Smacznie

jak u mamy!

Kameleon dieta pudełkowa

Jakość

Jak to wygląda w Kameleonie? Oferujemy tylko i wyłącznie produkty jednodniowe, potrawy przygotowujemy w ciągu dnia przed dostawą, pakujemy wieczorem by rano, torba z logiem kameleona mogła czekać na Ciebie. Bazujemy tylko na świeżych produktach dostarczanych przez certyfikowanych oraz lokalnych dostawców. Mieszanki ziół są mieszankami naturalnymi, bez sklepowych ulepszaczy smaku. Nie używamy sody, nie pracujemy na półproduktach np takich jak jaja w proszku.

Produkcja

Przy produkcji nie używamy chemii, nie używamy gazów ochronnych. Proces pakowania jest zautomatyzowany, prowadzimy kontrole na każdym z etapów przygotowania posiłków. Nasze kuchnie posiadają certyfikaty HACCP.

Ekologia

Nie wszyscy wiedzą że tekturowe opakowania wcale nie są ekologiczne. Zawierają w sobie domieszki plastiku co nie pozwala ich poddać w 100% recyklingowi. Dlatego używamy pojemników EKO, które nadają się do recyklingu, wystarczy wrzucić go do odpowiedniego pojemnika!

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane diety, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Uprawiasz sport? Wybierz dietę SPORTOWCA. Masz problemy z tarczycą? Wybierz dietę HASHIMOTO. Nie masz czasu gotować w domu, ale chcesz zdrowo się odżywiać? Wybierz dogodną dietę STANDARD.

Nowość w Kameleonie

W trosce o Wasze zdrowie i dostosowując się do wymagań naszych klientów wprowadziliśmy dietę ketogeniczną oraz dietę wegetariańską 

Wszystkie nasze diety przygotowane są z najwyższą starannością, dbając o każdy detal. Finalnie dostarczamy posiłki nie tylko smaczne, ale również zdrowe, bogate we wszystkie niezbędne mikro i makro składniki.

Dieta pudełkowa dostosowana do Twojego stylu życia