Wszystko zaczęło się blisko 10 lat temu. Pasja do gotowania oraz praca w biurze zaowocowały powstaniem cateringu zajmującego się dostarczaniem posiłków obiadowych, kanapek oraz soków do biurowców.

Catering Kameleon

Upłynęło wiele wody w Wiśle zanim powstał catering pudełkowy Kameleon. Naszą wiedzę opieramy na bazie 10 lat doświadczeń w branży gastronomicznej i cateringowej. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane diety, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Uprawiasz sport? Wybierz dietę SPORTOWCA. Masz problemy z tarczycą? Wybierz dietę HASHIMOTO. Nie masz czasu gotować w domu, ale chcesz zdrowo się odżywiać? Wybierz dogodną dietę STANDARD.

Nowość w Kameleonie

W trosce o Wasze zdrowie i dostosowując się do wymagań naszych klientów wprowadziliśmy dietę ketogeniczną oraz dietę wegetariańską 

Wszystkie nasze diety przygotowane są z najwyższą starannością, dbając o każdy detal. Finalnie dostarczamy posiłki nie tylko smaczne, ale również zdrowe, bogate we wszystkie niezbędne mikro i makro składniki.

Jakość

Nasze doświadczenia gwarantuje zawsze najwyższą jakość posiłków. Do produkcji używamy tylko świeżych i wyselekcjonowanych składników. Nasi kucharze to grupa specjalistów którzy nie od wczoraj przygotowują posiłki.

Kameleon dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa dostosowana do Twoich potrzeb