W naszym życiu sport i rekreacja zajmują bardzo ważne miejsce. Sporo czasu spędzamy na siłowni i świeżym powietrzu, bo wiemy, jak ważny jest dobry ruch. Nie mówiąc o tym, że czasem trzeba przewietrzyć głowę

Dieta dla sportowców

Nieistotne, czy właśnie początkujesz w te klocki, bo przez lata byłeś fanatykiem sportu tylko w TV, czy może od dawna zajmujesz się sportem na serio i przygotowujesz się właśnie do zawodów. Ważne, że chcesz się ruszać, być aktywnym, sprawnym i zdrowym!

Tworzymy jadłospis dostosowany do potrzeb i wymagań osób aktywnych fizycznie. Zadbaj o optymalną wydolność i sprawność oraz postaw na szybką regenerację dzięki odpowiednio zbilansowanym posiłkom!

Warianty diety SPORT

Jesteś aktywnym sportowcem lub budujesz swoją masę mięśniową i marzy Ci się bicek 55cm? Żaden problem -  wybierasz po prostu dietę 3000kcal . Twoja aktywność jest mniejsza, albo zależy Ci na zejściu z wagi - wybierz dietę 2000kcal, która pozwoli zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej.

Nasze posiłki to nie tylko kalorie, białka i węgle – to przede wszystkim przepyszne i pachnące kompozycje smaków, które sami uwielbiamy i które zjesz z przyjemnością. Zostaw nam to, co robimy najlepiej, a będziesz mógł skupić się wyłącznie na swoich celach treningowych!

Catering Kameleon dieta sport

Dostępne warianty:

1500 kcal | 1800 kcal | 2000 kcal | 3500 kcal

Dieta SPORT od 70 zł

Zamów dietę SPORT

Sprawdź nasze przykładowe menu