Choroba Hashimoto dotyka coraz większą część społeczeństwa. Hashimoto to przewlekłe zapalenie tarczycy, które prowadzi do stopniowego spadku produkowanych hormonów. Może przebiegać łagodnie lub nawet bezobjawowo. Nieleczone prowadzi do chorób z sercem oraz bezpłodności.

Jak leczyć chorobę Hashimoto? Dietą Hashimoto!

Bardzo ważnym elementem leczenia choroby Hashimoto jest dieta, dobrze zbilansowana pomoże obniżyć poziom TSH. Nasza dieta Hashimoto opiera się na dostarczeniu organizmowi składników ważnych dla pracy tarczycy takich jak selen, żelazo, jod czy cynk. Równie ważne przy diecie Hashimoto jest białko pochodzące z chudych odmian mięs i ryb oraz kwasy omega3 zawarte np. w oleju z oliwek.

Dieta Hashimoto Kameleon

Dieta  przeznaczona jest dla osób zmagających się z nieprawidłową pracą tarczycy, przede wszystkim chorobą Hashimoto. Zwiększona ilość białka oraz produkty bogate w selen wpływają na normowanie poziomu przeciwciał tarczycowych. Odpowiednia dieta wpłynie w korzystny sposób na układ hormonalny, stan skóry oraz samopoczucie. Dieta dostępna jest w dwóch wariantach kalorycznych 1500 i 1800 kcal.

Dieta Hashimoto Kameleon

Dieta HASHIMOTO od 60 zł

Zamów dietę Hashimoto

Sprawdź nasze przykładowe menu Diety Hashimoto

Dieta hashimoto
10.05.2021 - 15.05.2021