Dieta STANDARD

Dieta przeznaczona dla osób chcących w zdrowy i racjonalny sposób redukować masę ciała bądź utrzymać aktualny stan. Dostarcza niezbędne witaminy, mikroelementy i makroelementy w odpowiednich proporcjach. Dieta dostępna w trzech wariantach kalorycznych: 1500, 1800 i 2000 kcal.

Dieta standard od 48zł

Zamów dietę

Przedstawiamy dietę na najbliższy tydzień:

Dieta SPORT

Dieta sport pokrywa zwiększone zapotrzebowanie osób aktywnych fizycznie na pełnowartościowe białko. Prawidłowo zbilansowana dieta sportowców wpływa na poprawę zdolności wysiłkowych oraz optymalizuje treningi. Dieta sport dostępna jest w dwóch wariantach kalorycznych: 2500 i 3000 kcal. W zależności od wybranej kaloryczności dieta ta pomoże spalić tkankę tłuszczową i zredukować masę ciała-2500 kcal lub wpłynie na zwiększenia masy mięśniowej - 3000 kcal.

Dieta SPORT od 70zł

Zamów dietę

Przedstawiamy dietę na najbliższy tydzień:

Dieta HASHIMOTO

Dieta przeznaczona jest dla osób zmagających się z nieprawidłową pracą tarczycy, przede wszystkim chorobą Hashimoto. Zwiększona ilość białka oraz produkty bogate w selen wpływają na normowanie poziomu przeciwciał tarczycowych. Odpowiednia dieta wpłynie w korzystny sposób na układ hormonalny, stan skóry oraz samopoczucie. Dieta dostępna jest w dwóch wariantach kalorycznych 1500 i 1800 kcal.

 

Dieta HASHIMOTO od 60 zł

Zamów dietę

Przedstawiamy dietę na najbliższy tydzień: