Dieta WEGETARIAŃSKA, postaw na warzywa.

To wyraz sprzeciwu wobec produkcji mięsa na przemysłową skalę i wyraz empatii w stosunku do zwierząt.  Szanujemy to, bo dobro „braci mniejszych”  leży nam na sercu. Wegetarianizm to także dbałość o zdrowie. Jak wiecie - większość ciężkich chorób cywilizacyjnych związana jest ściśle z tym, co jemy, zwłaszcza powiązana ze spożyciem czerwonego mięsa, cukru i tłuszczy zwierzęcych. Nie jest tajemnicą, że można poprawić swój stan zdrowia, opierając swoją dietę głównie na produktach roślinnych.

Trudności początkującym wegetarianom najczęściej przysparza odpowiednie zbilansowanie posiłków i… brak czasu. Zakupy na straganach, poszukiwania pewnych, wolnych od chemii surowców u lokalnych rolników, wynajdywanie przepisów i  godziny w kuchni. Bardzo wielu z nas przez to przeszło, wielu niestety przegrało, wracając do wygodnego schabowego z kapustą i ziemniakami, czy burgerów.

Korzyści z diety wegetariańskiej

Na bazie własnych doświadczeń i w ścisłej współpracy z doskonałymi dietetykami, stworzyliśmy jadłospisy naszej diety wegetariańskiej.

Poczuj radość z bycia WEGE! Różnorodność potraw, feeria barw, smaków i zapachów, zdrowe surowce od sprawdzonych dostawców to jest to, co chcemy Ci zaoferować. Nigdy więcej zapychania się pierogami z mrożonek, niedoborów białka, czy tłuszczu, nigdy więcej stania w kolejkach na targu i wieczornego zasypiania nad garnkiem! Proponujemy Ci gotowe zestawy pyszności dobranych tak, aby niczego Ci nie zabrakło – pełnych witamin, błonnika, mikroelementów. Tylko WEGE! Chcesz zmieniać świat – zacznij od siebie, już dziś!

Dostępne warianty

1200 kcal | 1500 kcal | 1800 kcal | 2000 kcal

Wegetariańska BASIC (śniadanie, obiad, kolacja)

840 kcal | 1050 kcal | 1260 kcal | 1400 kcal

Dieta WEGETARIAŃSKA od 53 zł

Zamów dietę WEGETARIAŃSKĄ

Sprawdź nasze przykładowe menu: