Dieta wegańska to nie tylko ekologia, to także troska o swoje zdrowie – właściwą wagę, poziom cholesterolu, zdrowe serce, czy zmniejszenie szans na choroby nowotworowe.

Co zyskasz z dietą wegańską?

Co roku na świecie zabija się kilkadziesiąt miliardów zwierząt, kilka bilionów ryb, a skala zniszczeń środowiska spowodowanych przez produkcję żywności pochodzenia zwierzęcego jest zatrważająca. Nic dziwnego, że coraz więcej świadomych ludzi podejmuje decyzję o przejściu na weganizm. Jeśli rozważasz odejście od produktów pochodzenia zwierzęcego, ale nie wiesz, jak zacząć, to jesteś w dobrym miejscu

Co będziesz jeść na diecie wegańskiej?

Pokażemy Ci, że bez trudu można obejść się bez mięsa, mleka, jajek, albo masła. Udowodnimy, że sensownie zaprojektowany jadłospis nie powoduje niedoborów jakichkolwiek składników, za wyjątkiem toksyn obecnych w produktach zwierzęcych. Nauczymy Cię nowych smaków, aromatów i kolorów, a być może zainspirujemy do stworzenia własnych wariacji na bazie naszej, kameleonowej diety WEGE! Ocal wiele istnień, ocal siebie, dołącz do naszej WEGE REWOLUCJI!

Dostępne warianty:

1200 | 1500 | 1800

Dieta Wegan od 54 zł

Zamów dietę wegańską

Sprawdź nasze przykładowe menu:

Dieta WEGAN
20.09.2021 - 25.09.2021