Gwałtowny postęp w technologii produkcji żywności, a także wzrastające tempo życia sprawiają, że nasza dieta codzienna daleka jest od ideału. Jemy produkty coraz gorszej jakości, o wysokim stopniu przetworzenia i wzrastającej liczbie chemicznych dodatków, jak barwniki, wzmacniacze smaku.

Dieta oczyszczająca w Kameleonie

W żywności z półek sklepowych zalegają pozostałości pestycydów, nawozów sztucznych, a nawet ślady toksycznych pierwiastków. Trudy oczyszczenia naszego organizmu z toksyn biorą na siebie wątroba i nerki, jednak co jakiś czas warto, a nawet należy im pomóc. Wiemy, jak to zrobić!

W oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych dietetyków stworzyliśmy dla Ciebie dietę – detoks. Skonstruowana jest wyłącznie w oparciu o owoce i warzywa w postaci świeżych soków, smoothie, a także przepysznych zup.

Wspomagaj swój organizm!

Nie obciąża żołądka, a pozwala na efektywne oczyszczenie dróg żółciowych oraz jelit z zalegających złogów i toksyn. Pyszne soki dostarcza 800-1000kcal dziennie, co ma ten przyjemny skutek uboczny, że troszkę przy okazji zaczynasz gubić zbędne kilogramy.

Sokowa dieta oczyszczająca pod względem zawartości witamin i składników mineralnych zbilansowana jest optymalnie, w pełni pokrywając zapotrzebowanie organizmy na te składniki. Zazwyczaj stosujemy ją od jednego do pięciu dni. Efektem zawsze jest lepsze samopoczucie, zdrowszy sen, a bardzo często – niewielka utrata wagi. Uważaj, nasz detoks uzależnia!

Kameleon dieta sokowa

Dostępne warianty:

800 kcal | 1000 kcal

Zamów dietę DETOKS SOKOWY