W wydaniu Kameleona  Dieta OCZYSZCZAJACA  to nic innego jak dieta sokowa (oparta na własnoręcznie wykonanych koktajlach, smoothie, sokach)  przy wsparciu zupy na obiad.

Dieta sokowa w Kameleonie

Dieta oczyszczająca to jeden z najpopularniejszych obecnie sposobów oczyszczania organizmu z toksyn, polegający na zastąpieniu stałych posiłków potrawami płynnymi. Płynna konsystencja znacząco przyspiesza proces trawienia oraz przenikania do organizmu składników odżywczych.

Wspomagaj swój organizm!

Nasze organizmy codziennie wraz z pożywieniem, przyjmują rozmaite toksyny, które następnie odkładają się i zalegają - przede wszystkim w jelitach. Codzienny trud w oczyszczaniu organizmu z toksyn biorą na siebie wątroba i nerki, którym jednak warto regularnie... wspomagać. Dieta ta więc oczyszcza  cały organizm, a w nim - przede wszystkim jelita i wątrobę

Kameleon dieta sokowa

Dieta oczyszczająca to sposób odżywiania się, który minimalizuje obciążenie naturalnego systemu detoksykacyjnego naszego organizmu, umożliwiając tym samym jego oczyszczenie z zalegających toksyn. Kiedyś w celach detoksykacyjnych stosowano głodówki, które współcześnie zastępuje się zdecydowanie mniej radykalnymi i zdrowszymi dietami sokowymi. Dieta sokowa jest szczególnym rodzajem diety, skonstruowanej wyłącznie z naturalnych i świeżych soków: owocowych, warzywnych oraz owocowo – warzywnych. W trakcie stosowania tej niezwykłej diety oczyszczającej soki zastępują wszystkie posiłki w ciągu dnia, zaspokajając równocześnie zapotrzebowanie kaloryczne naszego organizmu.

Dietę oczyszczającą można stosować od jednego do pięciu dni – w zależności od indywidualnych potrzeb i wybranej opcji. Posiłki płynne dostarczają niewiele kalorii, ale w pełni zaspokajają średnie dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Zaletą w/w diety jest oczywiście jej płynna konsystencja, dzięki której nic nie obciąża żołądka, wszystko jest ekspresowo trawione, a składniki odżywcze szybciej trafiają do krwiobiegu.

Dieta sokowa to dieta oczyszczająca, która dostarcza organizmowi około 800-1000 kcal dziennie, co umożliwia nam i naszemu organizmowi normalne funkcjonowanie oraz przyspiesza metabolizm, co z kolei pozwala na usuwanie z niego wszelkich toksyn i złogów.

Kuracja oczyszczająca ma na celu oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn. Efektem zastosowania wybranej diety oczyszczającej będzie więc odtruty organizm oraz wydajniej funkcjonujące jelita i wątroba. Efektem diety sokowej będzie również utrata nadprogramowych kilogramów, w zależności od długości trwania diety oraz naszej wytrwałości .

Dieta OCZYSZCZAJĄCA od 80 zł

Zamów dietę OCZYSZCZAJĄCĄ

Sprawdź nasze przykładowe menu Diety OCZYSZCZAJĄCEJ

Dieta oczyszczająca