Jeżeli masz zdiagnozowane zbyt wysokie poziomy insuliny, insulinooporność, cukrzycę typu 2. Jeśli zdarza Ci się zasypiać w ciągu dnia na stojąco, bądź miewasz gwałtowne zmiany nastroju i ataki niepohamowanego apetytu, żądzy jedzenia słodyczy, albo picia napojów dosładzanych… Najprawdopodobniej przyczyną są zaburzenia  poziomu cukru. Mamy coś dla Ciebie.

Jakie zalety?

Podstawową koncepcją naszej diety o niskim indeksie glikemicznym jest stosowanie produktów warzywnych i owoców o niskim stopniu przetworzenia. Niesie to za sobą szereg konsekwencji-  normalizację masy ciała (choć nie to jest głównym celem tej diety), lepszą kontrolę apetytu i przedłużenie uczucia sytości po posiłkach, eliminację senności po posiłkach. Dodatkowym bonusem jest z pewnością zmniejszenie szans na chorobę nowotworową, stopnia zakwaszenia organizmu, obniżenie ciśnienia krwi. Dieta z niskim IG spowalnia procesy starzenia się komórek w wyniku stresu oksydacyjnego, spowodowanego przez zbyt wysoki poziom cukru we krwi.

A poza tym… spójrzcie poniżej – jest tam przykładowy jadłospis na najbliższe dni. Czyż nie wygląda on kusząco? Bo w Kameleonie mamy taką misję – SMACZNIE POMAGAJMY SOBIE

Dostępne warianty:

1500

Dieta Niski indeks Glikemiczny od 57 zł

Zamów dietę

Sprawdź nasze przykładowe menu:

Dieta NISKI IG
20.09.2021 - 25.09.2021