Bywa tak, że jesteś w dołku. Próbowałeś już chyba wszystkiego, ale masz poczucie, że stoisz w miejscu, Zależy Ci na utracie wagi, a ciągle borykasz się z własnymi słabościami, walczysz  z kolejną dietą – cud, a na koniec,  nawet jeśli udało się zrzucić to i owo, dopada Cie efekt jojo…

Dieta KETOGENICZNA jest fascynująca, bo jesz dużo i kalorycznie, a waga leci w dół!

W najprostszych słowach – chodzi o zmianę źródła zasilania. Nasz organizm zacznie czerpać energię do życia z tłuszczów, a nie z węglowodanów, jak dotychczas. W związku z tym z jadłospisu usuwamy bogate w cukry warzywa, owoce i zboża, pozostawiając jedynie te, które zawierają mało skrobi. W ich miejsce wrzucamy tłuszcze roślinne, zwierzęce, nabiał i mięso. Po kilku dniach organizm przechodzi w stan tzw. ketozy, rozpoczynając spalanie tłuszczu.

Efektem ubocznym jest najczęściej normalizacja poziomu insuliny i złego cholesterolu. Musisz jednak wiedzieć, że od dzisiaj Twój jadłospis będzie zawierał 60-75% pysznego tłuszczyku, 20-25% smakowitego białka oraz tylko 5-10 % zdradzieckich węglowodanów. Czy jesteś na to gotowy?

Uwaga! Podczas dłuższego stosowania warto zasięgnąć rady lekarza i kontrolować pracę nerek. Zapraszamy również do konsultacji z naszym dietetykiem!

Dostępne warianty:

1500

Dieta KETOGENICZNA od 63 zł

Zamów dietę KETO

Sprawdź nasze przykładowe menu: